SAML Service Provider (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Support
af: Ondersteuning

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Unknown
af: Onbekend

en: Explanation
af: Verduideliking

en: Code
af: Kode

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Revert
af: Rol terug
