SAML Service Provider (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Explanation
jv: Katrangan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Code
jv: Kode

en: here
jv: nag kéné

en: Security
jv: Jagabaya

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Revert
jv: Baléknā

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Entity ID
jv: ID Entiti
