SAML Service Provider (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Drupal
kk: Друпал

en: Explanation
kk: Түсініктеме

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Code
kk: Коды

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы
