SAML Service Provider (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: URL
be: Спасылка

en: Unknown
be: Невядомы

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Database
be: База дадзеных

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: Details
be: Падрабязна

en: Code
be: Код

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
