SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Support
ro: Suport

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Email
ro: email

en: Database
ro: Bază de date

en: Explanation
ro: Explicaţie

en: Details
ro: Detalii

en: Code
ro: Cod

en: here
ro: aici

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Revert
ro: Revenire

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ro: Utilizatorul %namen nu a fost activat, sau are accesul interzis.

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Certificate
ro: Diploma
