SAML Service Provider (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Code
lt: Kodas

en: here
lt: čia

en: Security
lt: Saugumas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Debug
lt: Derinimas
