SAML Service Provider (7.x-2.6) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Unknown
da: Ukendt

en: Email
da: E-mail

en: Explanation
da: Forklaring

en: Details
da: Detaljer

en: Code
da: Kode

en: here
da: her

en: Security
da: Sikkerhed

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Display Name
da: Vist navn

en: Revert
da: Gendan

en: The username %name has not been activated or is blocked.
da: Brugernavnet %name er blokeret eller ikke aktiveret.

en: Organization
da: Organisation

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Database overriding code
da: Database tilsidesætter kode
