SAML Service Provider (7.x-2.7) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Explanation
dz: གསལ་བཤད།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།
