SAML Service Provider (7.x-3.0-beta2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Explanation
oc: Explicacion

en: Details
oc: Detalhs

en: Code
oc: Còde

en: here
oc: aicí

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Accounts
oc: Comptes

en: Revert
oc: Restablir

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Debug
oc: Depuracion

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Database overriding code
oc: Configuracion en banca de donadas supplantant lo code
