SAML Service Provider (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Email
bg: Е-поща

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Details
bg: Детайли

en: Code
bg: Код

en: here
bg: Тук

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Revert
bg: Връщане

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.
