SAML Service Provider (7.x-3.2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Code
bn: কোড

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Debug
bn: ডিবাগ
