SAML Service Provider (7.x-3.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
