SAML Service Provider (7.x-3.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Details
ur: تفصیلات

en: Code
ur: کوڈ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
