SAML Service Provider (7.x-3.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Email
mr: ईमेल

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: here
mr: येथे
