SAML Service Provider (7.x-3.4) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: URL
fa: نشانی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Database
fa: مخزن داده

en: Drupal
fa: دروپال

en: Details
fa: جزئیات

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Revert
fa: بازگشت

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Entity ID
fa: هویت عنصر
