SAML Service Provider (7.x-3.4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
