SAML Service Provider (7.x-3.4) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Unknown
te: తెలియని

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Explanation
te: వివరణ

en: Details
te: వివరాలు

en: Code
te: కోడ్

en: here
te: ఇక్కడ

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
