SAML Service Provider (7.x-3.4) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
