Sampler API (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Comments
ast: Comentarios

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios
