Sampler API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Comments
be: Каментары

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Module
be: Модуль

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі
