Sampler API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Comments
cs: Komentáře

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Module
cs: Modul

en: Nodes
cs: Uzly

en: Users
cs: Uživatelé

en: Description:
cs: Popis:

en: Metric
cs: Metrická

en: Object ID
cs: ID objektu
