Sampler API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Comments
da: Kommentarer

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Module
da: Modul

en: Nodes
da: Indhold

en: Users
da: Brugere

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: Metric
da: Metrisk

en: Object ID
da: Objekt ID
