Sampler API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Module
eu: Modulua

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak
