Sampler API (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Comments
fr: Commentaires

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Metric
fr: Métrique

en: Object ID
fr: L'identifiant (ID) d'objet

en: Min:
fr: Min. :

en: Max:
fr: Max. :
