Sampler API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Users
hi: प्रयोक्ता
