Sampler API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Module
hu: Modul

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Users
hu: Felhasználók

en: week | @count weeks
hu[0]: hét
hu[1]: @count hét

en: Description:
hu: Leírás:

en: Metric
hu: Metrikus

en: Object ID
hu: Objektum azonosító
