Sampler API (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Comments
is: Ummæli

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Module
is: Eining

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur
