Sampler API (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Comments
ja: コメント

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Module
ja: モジュール

en: Nodes
ja: ノード

en: Users
ja: ユーザー

en: Description:
ja: 詳細：

en: Metric
ja: メートル法

en: Object ID
ja: オブジェクトID
