Sampler API (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
