Sampler API (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران
