Sampler API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Comments
lv: Komentāri

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Module
lv: Modulis

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Users
lv: Lietotāji

en: week | @count weeks
lv[0]: nedēļa
lv[1]: @count nedēļas

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Metric
lv: Metrisks
