Sampler API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Comments
id: Komen-komen

en: Timestamp
id: Cap waktu

en: Module
id: Modul

en: Nodes
id: Nod-nod

en: Users
id: Pengguna-pengguna
