Sampler API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Comments
pt: Comentários

en: Module
pt: Módulo

en: Users
pt: Usuários

en: Description:
pt: Descrição:

en: Metric
pt: Metrico

en: Object ID
pt: ID do objeto

en: month | @count months
pt[0]: mês
pt[1]: @count meses
