Sampler API (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Comments
ru: Комментарии

en: Timestamp
ru: Время

en: Module
ru: Модуль

en: Nodes
ru: Материалы

en: Users
ru: Пользователи

en: Description:
ru: Описание:

en: Metric
ru: Метрическая

en: Object ID
ru: ID объекта

en: second | @count seconds
ru[0]: секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count[2] секунд
