Sampler API (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Comments
sl: Komentarji

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki
