Sampler API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Module
sv: Modul

en: Nodes
sv: Noder

en: Users
sv: Användare

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Metric
sv: Metriskt

en: Object ID
sv: ID-nummer för objekt
