Sampler API (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Module
ta: கூடகம்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
