Sampler API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Comments
uk: Коментарі

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Module
uk: Модуль

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Users
uk: Користувачі

en: week | @count weeks
uk[0]: тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: Description:
uk: Опис:

en: Metric
uk: Метрична

en: Object ID
uk: ID об'єкту

en: Min:
uk: Мін:

en: Max:
uk: Макс:
