Sampler API (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Comments
vi: Bình luận

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Nodes
vi: Các node

en: Users
vi: Người dùng

en: Description:
vi: Mô tả:
