Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Module
ar: الوحدة

en: Nodes
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمين

en: Object ID
ar: معرف الكائن.
