Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Comments
eo: Komentoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj
