Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Module
fa: ماژول

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Description:
fa: توضیحات:
