Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Comments
jv: Komèntar

en: Module
jv: Modul

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo
