Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Comments
nl: Reacties

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Users
nl: Gebruikers

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Metric
nl: Metrisch

en: Object ID
nl: Object-ID
