Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Comments
oc: Comentaris

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Module
oc: Modul

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Users
oc: Utilizaires

en: week | @count weeks
oc[0]: setmana
oc[1]: @count setmanas

en: Description:
oc: Descripcion :
