Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Module
pl: Moduł

en: Nodes
pl: Węzły

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Object ID
pl: ID obiektu
