Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Module
ro: Modul

en: Nodes
ro: Noduri

en: Users
ro: Utilizatori
