Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Comments
bg: Коментари

en: Timestamp
bg: Време

en: Users
bg: Потребители

en: Metric
bg: Метрична
