Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
