Sampler API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Comments
ca: Comentaris

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Module
ca: Mòdul

en: Users
ca: Usuaris

en: Metric
ca: Mètric

en: Object ID
ca: ID de l'objecte
